10 دی 1391

اعلام تاريخ ثبت نام؛ ويژگي‌هاي سوالات آزمون ورودي دبیرستان های نمونه دولتی

مولف: فرزام دیانی   /  دسته: ثبت نام   /  رتبه دهید:
2

اعلام تاريخ ثبت نام؛ ويژگي‌هاي سوالات آزمون ورودي دبیرستان های نمونه دولتی

رييس مرکزاستعدادهاي درخشان آموزش و رييس مرکزاستعدادهاي درخشان آموزش و پرورش با تشريح آخرين تغييرات و جزئيات آزمون مدارس استعدادهاي درخشان (سمپاد) و نمونه دولتي ورود به اول راهنمايي، دبيرستان و هنرستان، گفت: ثبت نام آزمون سمپاد و نمونه دولتي از پنجم اسفندماه امسال آغازمي‌شود. مهري سويزي در گفتگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افزود: براساس آخرين تغييرات اعمال شده در شرايط ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتي مقررشد، آزمون اين مدارس به صورت همزمان با مدارس نمونه دولتي برگزارشود. وي ادامه داد: اين آزمون براي استعدادهاي درخشان (سمپاد) و نمونه دولتي اول راهنمايي، اول دبيرستان و هنرستان‌هاست و به صورت يکپارچه در ارديبهشت سال 92 برگزار خواهدشد.

رييس مرکزاستعدادهاي درخشان آموزش وپرورش همچنين درباره آزمون ورودي به اول دبيرستان نيز گفت: محتواي 100 درصد سوالات آزمون از پايه سوم راهنمايي طراحي مي‌شود و براي ورود به مدارس سمپاد داشتن معدل 19 و براي ورود به مدارس نمونه دولتي نيز معدل 15 سال دوم راهنمايي درنظر گرفته شده است.

به گفته وي، شرط شرکت در آزمون مدارس سمپاد داشتن معدل 19 براي مقطع راهنمايي و دبيرستان است، اما براي ورود به مدارس نمونه دولتي علاوه بر نمره آزمون، 20 درصد نيز معدل کلاس پنجم و دوم راهنمايي موثر خواهدبود.

سويزي درباره زمان ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و مراکز نمونه دولتي نيز به ايسنا گفت: بر اساس برنامه زمانبندي ثبت نام براي آزمون اين در مدارس از 5 تا 23 اسفندماه امسال انجام مي‌شود و مديران کل آموزش و پرورش استانها موظف شدند براي اطلاع رساني جزئيات و ثبت نام، آزمون‌ها را از طريق شبکه‌هاي استاني به اطلاع مردم برسانند.به گفته وي، زمان برگزاري آزمون استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي براي ورود به دبيرستان در روز پنج شنبه 19 ارديبهشت ماه سال92 و آزمون ورودي راهنمايي براي مدارس سمپاد و نمونه دولتي نيز روز جمعه 20 ارديبهشت ماه 92 خواهدبود.

سويزي تاکيدکرد: امتحانات راس ساعت 9 صبح روزهاي پنج‌شنبه و جمعه در سراسر کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد. وي همچنين خاطرنشان کرد: ظرفيت‌هاي مربوط به آزمون مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي به همراه دفترچه هفته آينده به استانها ابلاغ خواهد شد.

تعداد مشاهده (4229)       نظرات (28)

نظرات کاربران درباره خبر "اعلام تاريخ ثبت نام؛ ويژگي‌هاي سوالات آزمون ورودي دبیرستان های نمونه دولتی"


خيلي ممنون كه به ما اين خبر راداديد.

امتحان میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی کی هست؟

تاریخ و شرایط امتحانات میان پایه هنوز دقیقا مشخص نیست. به سایت سر بزنید. اعلام خواخیم کرد.

کجا بلید ثبت نام کنیم؟ آموزش پرورش منطقه تحصیلی یا مدرسه یا اداره کل؟ ممنون می شوم اگر پاسخ دهید.

ثبت نام براي آزمون اين در مدارس راهنمایی از 5 تا 23 اسفندماه امسال انجام مي‌شود. مدارس راهنمایی کارت ثبت نام به ذلنش آموزان می دهند و در سایتی که بعدا مشخص می شود با کارت ثبت نام ، ثبت نام می کنید. / مسئول سایت

من اومدم تو سایت.ممنون میشم بگید منابع امتحان ورودی مدرسه ی نخبگان چیست؟و چه زمانی است؟

به خبر صفحه اول با عنوان " منابع آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي " مراجعه کنید / مسئول سایت

با سلام وتشکر من دانش اموز سوم راهنمایی هستم وسه سال راهنمایی را درخارج از کشور در مدارس ایرانی درس خوانده ام و می خواهم در آزمون مدارس استعداد های درخشان ونمونه دولتی شرکت کنم چون قرار است به اتفاق خانواده به کشور عزیزم ایران برگردیم لطفاًمرا راهنمایی کنید که چگونه باید ثبت نام کنم.

سلام یکی از اقوام شما در اسفند ماه بایستی به یکی از مدارس راهنمائی یا ادارات آموزش و پروش مراجعه کرده و کارت ثبت نام را تهیه نماید. بوسیله کارت ثبت نام می توانید به سایت tedu.ir مراجعه و ثبت نام نمائید. اطلاعات بیشتر را می توانید در دفترچه راهنمای ثبت نام مشاهده نمائید. / مسئول سایت

چگونه و در چه تاریخی باید برای امتحان میان پایه پایه دوم دبیرستان استعدادهای درخشان ثبت نام کنم.اکنون در دبیرستان نمونه دولتی مشغول به تحصیل هستم.باتشکر

دبیرستان های استعداد درخشان آزمون میان پایه ندارند / مسئول سایت

kheili mamnooonam az etela resani be moghatoo faghat ye soali dashtam age ye shakhsi moadel 19 dar payeye 2vom rahnamayi begirad badan che nomrei bayad dar azmoon daryaft kone???? mamnoon misham age pasokh soale mano bedin!!

بستگی به نمره بقیه افراد در آزمون داره.

پس چرا ثبت نام در سایت انجام نمی شود.

سلام امروز 5بهمنه از کجا باید ثبت نام کنیم؟

دفترچه رو بخونید.

این چه مسخره بازیه .پس چرا نمیشه ثبت نام کرد.با این تاریخ های آشغالیتون ما رو گذاشتید سر کار

با سلام از 5 اسفندتا امروز 14 اسفند هر روز تو سایت ها می رم اما دریغ از یک جا که بتونم اسم بچه ها را در ( استعداد های درخشان و نمونه دولتی) ثبت نام کنم . واقعاً خالی بندی بعضی از بچه های تهران را می بینم . بروید از سایت های شهرستان ها یاد بگیرید نا سلامتی ساکن تهران هستیم. با توجه به زمان محدود لطفاً راهنمایی بفرمایید

سلام اقا چرا ثبت نام را میزنم ی عکس میاد که روش فقط نوشته ثبت نام ? }:

این چه مسخره بازیه .پس چرا نمیشه ثبت نام کرد.با این تاریخ های آشغالیتون ما رو گذاشتید سر کار C:

سلام با تبریک سال نو تاکنون موفق به ثبت نام نشده ام لطفا راهنمائی فرمائید با تشکر

با سلام از ساعت 7 صبح تا الان ساعت 6 عصر در اینترنت دنبال چاپ کارت ورود به آزمون نمونه دولتی هستم ولی خبری نیست .آنلاین یعنی چی؟

آیا این مدرسه پیش هم دارد؟

امسال پیش ندارد.

سلام,من الان سال اول دبیرستانم ایامیتونم برای سال دوم به مدرسه ی نمونه بیام اگرمیشه لطفا شرایطش را بگویید

تاریخ ازمونا رو میخواستم

سلام، شرایط ورود به پایه سوم به چه صورت می باشد؟

سلام.لطفاتاریخ آزمون میان پایه مدارس رشدتهران رااعلام کنید.ممنون

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید